Gola shumice në Champions League

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e M.City ka fituar 5-3 ndaj Monakos, Sterling shënoi i pari, por Falkao dhe Mbape mbyllën pjesën e parë në avantazhin e francezëve. Në pjesën e dytë Auguero, Sane dhe Stones përmbysin gjithcka.

Ndërkohë që Atletico Madrid fitoj në Gjermani ndaj Leverkusen 2-4. Nigez, Griezman apo Gamerio dhe Torres shënuan golat e fitores për Spanjollët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.