Golashënuesin e Maltës e duan në kryeqytet

0
SHPËRNDAJE


Mario Fontanela, sulmuesi italian që vjet ishte pjesë e Florianës në Maltë, mund t’i bashkohet Partizanit.

Lajmi vjen nga Italia, ku calcionews24.com shkruan se shënuesin e 20 golave në Maltë, e duan tre ekipe.

Në artikull përmendet skuadra e Pro Verçelit ku luan Armando Vajushi, dhe Luzerna ku luan Hyka, si dhe skuadra e Partizanit.

mario-fontanella

S'KA KOMENTE

Comments are closed.