Goli i javës (video)

0
SHPËRNDAJE

Ne fakt do te deshironim te ishte tjeter por per fat te keq ky ishte goli i vetem i shenuar nga legjionaret me shtetesi shqiptare kete fundjave. Behet fjale per golin e Jasir Asanit, i cili me kete rast, praktikisht i hoqi cdo shprese per titull Shkendijes se Tetoves duke i dhene fitoren Vardarit 1-0 qe ndonese fitoi nga kembet e nje shqiptari, tifozet e te cilit nuk i kursyen koret raciste antishqiptare. Gjithsesi Asani eshte i joni dhe invididualish i urojme suksese.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.