Goli i Xhevahir Sukajt në Malajzi (video)

0
SHPËRNDAJE

Tre gola në Kupë dhe dy në Kampionat për sulmuesin shkodran. Jo keq si fillim. Ja goli i djeshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.