Goran Vujoviç bomberi që do veshë fanellën e Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Goran Vujoviç quhet sulmuesi që i bashkohet sot Skënderbeut në stërvitje, pasi mes tij dhe klubit është arritur marrëveshja.

30-vjeçari ka luajtur sezonin e fundit me Buduçnostin në Mal të Zi, teksa ka shënuar 12 gola në kampionat.

Një sezon më parë ai ka provuar të luajë në Rusi me Arsenal Tula, në ligën e dytë. Ai ka veshur fanellën e disa klubeve malazeze, ndërkohë që për disa vite ka luajtur në Hungari, ku ka qenë pjesë e Videoton.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.