Grabitet shtëpia e Jenson Button

0
SHPËRNDAJE

imageFormula 1/ Një ngjarje aspak e mirë i ka ndodhur pilotit të formula 1, Jenson Button. Piloti britanik ka rënë pre e grabitësve sëbashku me bashkëshorten e tij, të cilët u kanë grabtitur atyre sende me vlerë. Të ndodhur në shtëpinë e tyre, çifti Button ka patur një vizitë të pakëndëshme. Grabitësit e maskuar kanë arritur të marrin sende me vlerën e rreth 500.000£ dhe më pas janë larguar. Rastet e grabitjeve të shtëpive të personave VIP, sa vijnë e shtohen, duke parë që grabitësin i konsiderojnë si “pre” të lehtë dhe fitimprurës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.