Gratë e “axurrëve” gati për Euro 2016 (foto)

0
SHPËRNDAJE

Keto jane disa prej partnereve te futbollisteve te Italise, te gatshme per Europianin 2016.

160112719-86619277-ed85-40db-9642-35494ee42795
Viky Varga, e fejuara e Graziano Pellè
160116921-3d25b2b6-81fb-4dee-97b5-10d450b515b3
Viky Varga
160121066-860303b0-1047-4a2c-b2c4-1cdaa481a669
Roberta, gruaja e Marchisio
160125489-ddf36aa1-a706-4b63-8543-bd950e52eaf5
Viky Varga
160129500-fb3a0468-e7f9-424d-a598-4a79aa7a0b6d
Jessica, gruaja e Ciro Immobile
160133528-a390b0d8-8280-407c-ac4a-c96e2ba462e9
Raffella Fico, ishi i Mario Balotelli dhe nene e femijes se sulmuesit
160137832-c6fc45de-d389-475c-bfcc-8b4188ab5015
Martina, gruaja e Leonardo Bonucci
160141726-8c63f9fb-72c7-43c1-8a21-3f774a609fdf
Genoveffa, gruaja e Lorenzo Insigne
160151770-19da2439-47d7-4597-ac58-ab07487165bf
Ilaria D’Amico, shoqja e Gianluigi Buffon
160157759-68538987-0da2-490c-b5c7-e7fcbf4ddc50
Laura Zazzara, gruaja e Marco Verratti
114351974-3a54c247-6300-477d-8861-4f700e835ed1
Cristina De Pin, gruaja e Riccardo Montolivo

S'KA KOMENTE

Comments are closed.