Greca larg Tiranës, palët nuk gjejnë akordin

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Pak ditë më parë u përfol se Bedi Greca ishte pranë kalimit tek Tirana, por gjërat nuk kanë shkuar ashtu aiç duhet. U mësua se gjatë javës palët u takuan mes tyre, por gjasat janë që mesfushori me tipare sulmuese të mos jetë pjesë e bardhebluve për sezonin e ardhshëm.

Bedi Greca
Bedi Greca

Mes tij dhe drejtuesve bardheblu duket se nuk është gjetue akordi përfundimtar që mesfushori të hedhë firmën mbi kontratë tek kryeqytetasit. Tashmë pas disa ditësh negociatash, duket se rrugët e tyre janë ndarë dhe Greca është më pranë firmës me Kukësin, skuadër e cila ka shfaqur interes kohët e fundit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.