Greqia pezullon futbollin

0
SHPËRNDAJE

sulme_ndaj_gjyqtareveFutbolli në Greqi është ndaluar për momentin dhe nuk është e para here që ndodh kështu. Përsëri është përgjegjëse dhuna e krijuar teksa mësohet se kësaj radhe ajo që ka ngjare ka qenë jashtë fushës së blertë. Gjyqtarë futbolli janë kërcënuar dhe janë bërë pre e dhunës si dhe kanë pësuar dëme materiale teksa edhe shefit të Komisionit të Gjykimit i është djegur shtëpia nga keqbërës të ndryshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.