Grezda apo Pjaca?

0
SHPËRNDAJE

13654385_10209200017290037_1506533060611864293_nMediat kroate flasin për një kalim të mundshëm në rradhët e Dinamos së Zagrebit për futbollistin shqiptar, Eros Grezda. Largimi i Pjacës drejt Juventusit i ka hapur dyert shqiptarit si një mundësi tepër e mirë për të firmosur me gjigandët e Dinamos së Zagrebit. Nëse kjo transfertë bëhet realitet, do të ishte një hap i madh dhe mjaft pozitiv për karrierën e Grezdës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.