Grima e nis me humbje të thellë (foto/video)

0
SHPËRNDAJE

E ka nisur me nje humbje te thelle 6-0 ne Hungari trajneri i ri i Kombetares se femrave, Armir Grima, ne nje ndeshje miqesore zhvilluar ne qytetin e Gyor. Qe ne pjesen e pare spikaten vajzat vendase te cilat shenuan kater here, te kater golat i shenoi Vágó Fanni qe padyshim ishte lojtarja me e mire e takimit.  Shqiperia zbriti ne fushe me Gjylin ne porte, e me pas Rrahmani, Proto, Muja, Lipa, Lulaj, Elezaj, Jashari, Bajraktari, Maliqi dhe Begolli. Klikoni linkun per videon dhe disa foto nga takimi:

http://www.m4sport.hu/2016/04/26/hat-magyar-gol-az-albanok-halojaban/

1 2 13041093_1239903436034788_6516255231029480970_o 13041240_1239903272701471_7448059333387017677_o 13041389_1239903486034783_3840520633939752796_o 13041435_1239903462701452_6473771411683032439_o 13041468_1239903022701496_4720694725440713225_o 13055003_1239902999368165_6648573629204101705_o 13055098_1239903086034823_6125331728697280556_o 13063168_1239903616034770_5813775411400384927_o 13064493_1239903016034830_6933782395301944033_o 13072666_1239903602701438_8203570866305611292_o 13072787_1239903206034811_5138667707432521652_o 13086635_1239903266034805_4110964214650219134_o 13086776_1239903139368151_2300281849121874753_o 13087066_1239903342701464_3000854548843255652_o 13112899_1239903382701460_1016183070616385551_o 13112970_1239903136034818_5507241775652863913_o

S'KA KOMENTE

Comments are closed.