Grisën kostumet e reja, FSHF ka porositur të tjera

0
SHPËRNDAJE

kostumet
Fitorja e historike e të dielës në mbrëmje, që Shqipëria mori kundër Rumanisë në Euro 2016, nuk ka kaluar krejt pa pasoja.

Edhe pse trajneri Xhani De Biasi ka tentuar të mbajnë nën kontroll entuziazmin e fitores, duket se festa e çmendur mes lojtarëve kuqezi nuk ka munguar, shkruan SYRI.net.

Dhe si pasojë sot FSHF është detyruar që të porosisë disa kostume të reja, pasi shumë prej lojtarë i kanë grisur ato në festën e shfrenuar.

Një gjë e tillë është zbuluar sot nga gazetari i Top Channel pranë kombëtares, në një lidhje direkt me Procesin Sportiv.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.