Grupimi “Flota Kuq e Zi”, gati udhëtimin drejt Kukësit

0
SHPËRNDAJE

15391319_1280503512025168_2339054138099289479_o

Flamurtari do të ketë edhe mbështetjen e tifozëve në sfidën e së shtunës me Kukësin.

Grupimi “Flota Kuq e Zi” ka njoftuar se të shtunën në mëngjes, prej orës 8:45, do të nisen drejt qytetit verilindor.

Klubi ka vendosur në dispozicion të tyre transport falas dhe thirrjet drejtuar tifozëve kanë nisur. /minuta90.com/

flota-kuq-e-zi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.