Grusht fizioterapistit, Dushku largohet nga Tirana

0
SHPËRNDAJE

Plas tek Tirana, mbrojtësi Erjon Dushku ka pasur një përplasje fizike me njërin nga fizioterapistët e skuadrës bardheblu. Si pasojë ai është larguar nga klubi i Tiranës. Ja cili është qendrimi zyrtarë i klubit me anë të faqës zyrtare në facebook:
Erion Dushku eshte larguar nga Mavrova gjate dites se djeshme. Shkak per kete levizje eshte bere thyerja e disiplines dhe shkelja e rregullores se klubit. Kerkesen per te lene menjehere grumbullimin ja ka komunikuar trajneri Shkelqim Muca dje pasdite sapo ka nisur seanca stervitore. Mbrojtesi eshte larguar nga Maqedonia per tu rikthyer ne Tirane. Klubi ka vendosur ta pezulloje pa afat Erion Dushkun per thyerjen e disiplines. Ne nje moment te dyte do te kete nje tjeter vendim per kete ceshtje

S'KA KOMENTE

Comments are closed.