Guardiola do Suarez dhe Kroos

0
SHPËRNDAJE

pepMe ardhjen zyrtare të Ibrahimovic te Manchester United, rivalët e të njëjtit qytet mendoj-në se nuk kanë ende një lojtar ‘galaktik’ që mund të barazpeshojë vlerat mes dy ekipeve. Për këtë arsye drejtuesit kërkojnë një lojtar të kalibrit dhe trajneri Guardiola ka shprehur preferencat e tij.

Ata janë Luis Suarez dhe Toni Kroos me gjermanin që duket edhe më i mundshëm si operacion pasi sic është bërë e njohur, janë të paktën £63 milion të gatshme për ta kthyer ardhjen e tij në Angli në realitet.

Europianit po i vjen fundit por jo merkatos e cila pritet të ndizet edhe më tej në ditet e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.