Guardiola : Nuk e di nëse do të rinovoj

0
SHPËRNDAJE

guardiola

 

Trajneri i Bayernit të Mynihut Pep Guardiola ka folur sot në konferencë për shtyp në lidhje me ndeshjen e Superkupës kundër Wolfsburg. Ndër temat e trajtuara, trajneri spanjoll ka folur edhe për rinovimin e kontratës që skadon në 2016-ën : “Kjo është hera e parë që flas për temën e kontratës. Jam mirënjohës që mund të stërvis këtu, por nuk kam vendosur ende për rinovimin. Kam bërë më të mirën, po e bëj dhe do të bëj më të mirën. Nuk kam vendosur ende dhe nuk kam marrë asnjë ofertë nga ndonjë klub tjetër në botë. Kur ta vendos, do të informoj Sammerin, Rummeniggen dhe Hoenessin.” – u shpreh tekniku spanjoll.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.