Guardiola “pazar” tek Reali i Madridit

0
SHPËRNDAJE


Manchester City mund të përforcohet nga Real Madrid.

Pep Guardiola është i interesuar për transferimin e mesfushorit Isco, shkruan e përditshmja sportive madrilene “AS”.

Isco pritet të largohet nga “Los Blancos” ku nuk ka hapësirë të mjaftueshme për lojë.

Dhe, pas Tottenhamit edhe Manchester City dëshiron ta transferojë në Premierligë raporton minuta90.com. Isco kërkohet edhe nga disa klube nga Serie A.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.