“Guerrils” mbledhin forcat përpara Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Tifozët e Partizanit “Ultras Guerrils” kanë menduar që të bëjnë një organizim më të madh për ndeshjen ndaj Kukësit. “Guerrilsat” kanë njoftuar në faqen zyrtare të tyre se do të ketë një mbledhje më të madhe në lokalin e tyre “Baza 46”.guerrils

“Diçka ndryshe do të organizohet nga “UG” kësaj radhe në prag të ndeshjes së ardhshme. Ftojmë të gjithë anëtarët dhe të gjithë tifozët e kuq të mblidhen dhe të bashkohen te tifo-klubi “Baza 46″, nesër në orën 18:00. Kjo do të jetë si një mbledhje e hapur mobilizimi, diskutimi e argëtimi gjithashtu. Temat kryesore që do të diskutojmë janë organizimet e ardhshme, mobilizimi dhe rikthimi i tifozerisë, projekti i stadiumit te ri, etj”, thuhet ndër të tjera në shkrimin e mbështetësve të kuq.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.