Guerrils organizohen për transfertën sllovake

0
SHPËRNDAJE

guerrilsGuerrils do të organizohen për ndeshjen me Slovan Bratislavën, dhe për këtë ata kanë bërë këtë njoftim:

NJOFTIM I RENDESISHEM !

Sigurohet udhetimi per transferten e pare sezonale ne bashkepunim me klubin dhe te gjithe kontribuesit dashamires te grupimit. Nepermjet kesaj behet e mundur qe te udhetojne me shume persona me nje kosto me te ulet. Detajet jane si me poshte :

– Çmimi i udhetimit kushton vetem 30 euro per person vajtje ardhje me taksat dhe siguracionet e perfshira.

— Nisja do te behet diten e merkure, me date 6 rreth ores 15:00 dhe mberritja ne Tirane ne kthim te premten ne oret e para te mengjesit.

– Bileta e stadiumit qe kushton 5 euro do te paguhet nga fondi i grupimit.

– Te gjithe te interesuarit te paraqiten neser nga ora 18:00 tek Baza 46 ku do te zhvillohet mbledhje e hapur. Dhe do te nise mbledhja e pagesave prej 30 eurosh dhe fotokopja e pasaportes ! Nxitoni sepse lista eshte e limituar dhe mbyllet diten e hene ora 18:00.

Per çdo informacion shtese mund te kontaktoni me perfaqesuesin tone ne numrin e telefonit 0686148225.

Pra, beni gati 30 euro dhe pasaporten, e nisemi per transferte !

S'KA KOMENTE

Comments are closed.