Guerrilsat takim me ekipin

0
SHPËRNDAJE

guerrlisSic është bërë tashmë traditë përpara cdo derbi, tifogrup i kuq Ultras Guerrils është takuar me skuadrën në ambjentet e grumbullimit. Derbi konsiderohet një sfidë më shumë se thelbësore, për më tepër që tashmë luhet edhe fati i kampionatit. Pas jë bashkëbisedimi mes lojtarëve dhe tifozëve këta të fundit kanë kërkuar maksimumin nga skuadra duke premtuar përkrahjen në të njejtin nivel.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.