Gugash Magani:Per mua ka ardhë momenti te mare nje trofe

0
SHPËRNDAJE


Trajneri i Teutes Gugash Magani flet per “supersport” pas fitores me Vllaznin

Magani:Po ti referohemi rezultati teknik un jam i kenaqur morem 3 piket .

Per lojen , luajtem me faza , patem dhe shume balanca , fituam nje trepikesh te rendesishem .

Duhet te punojme me kembe ne toke , pasi ndeshkohesh .

Objektivi eshte kupat e europes , per mua ka ardhë momenti te mare nje trofe , dua te beje nje kampionat te mire dhe me trofe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.