Guri, dëshira e vjetër e Tiranës

0
SHPËRNDAJE

Sidrit Guri

Skuadra e Tiranës po kërkon një sulmues. Sipas mediave ai që shikohet si kandidat kryesorë është Sidrit Guri. Shkodrani është kontatuar edhe në muajt e verës nga bardheblutë, por më pas zgjodhi skuadrën e Kukësit, në të cilën për arsye konkurrence me lojtar si Pejic dhe Emini, nuk ka gjetur hapësira. Guri mund të jetë një alternative shumë e mirë për sulmin e Mirel Josës, një repart problematik kohët e fundit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.