Guri-Ribaj, sinjale bardheblu

0
SHPËRNDAJE

Sidrit Guri
Sidrit Guri

Dy sulmuesit shqipar Andi Ribaj dhe Sidrit Guri sipas shtypit sportiv janë në fokusin e Tiranës. Edhe pse bardheblutë kanë afruar disa afrikanë, duket se trajneri Ilir Daja nuk kërkon të rrezikoj duke kërkuar emra të njohur për repartin e avancuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.