Habit Lala: Kaçe nuk impenjohet në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

kace3Altin Lala ka folur për mosgrumbullimet dhe përplasjet e fundit mes Ergys Kaces dhe trajnerit të Kombëtares, Gianni De Biasi duke i dhënë të drejtë këtij te fundit teksa për habi shprehet se në grumbullimet me kuqezinjtë korcari nuk jep maksimumin duke “i bërë bisht” stërvitjes rigoroze që dëshiron italiani.

“Vetëm tre lojtarë bëjnë përjashtim, Ibrahimovic, Messi dhe Ronaldo. Të tjerët duhet të vrapojnë dhe të dëgjojnë trajnerin,” tha ndër të tjera Lala për Panorama Sport, duke mos e përjashtuar gjetjen e gjuhës së përbashkët mes Kaces dhe De Biasit dhe një rikthim të afërt për mesfushorin e Plzen të Cekisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.