“Hackers”-at shqiptare sulmojnë faqen e serbit Djokoviç

0
SHPËRNDAJE

hakerNjë grup “hacker”-ash shqiptarë kanë dhunuar profilin e Instagramit të tenistit Novak Djokoviç. “The2ATeam” e ka vulosur atë që ka bërë në profilin e sportistit serb, duke postuar një imazh me simbolin dhe frazën: “E ‘hackeruar’ nga “The 2ATeam”.
Ndërkaq, vettë Nole ka lajmëruar se do të jetë ai që do të udhëheqë Singapore Slammers në sezonin e dytë të IPTL, që do të zhvillohet nga 2 në 20 dhjetor. Bashkë me të do të jenë edhe ish-numri 1 i tenisit botëror Carlos Moya, Roger Federar, Rafael Nadal, Kei Nishikori dhe Serena Williams.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.