Hadërgjonaj kalon në Bundesligë

0
SHPËRNDAJE

hadergjonaj ingolstadFlorent Hadërgjonaj është transferuar nga Young Boys tek Ingolstadt për të nisur një eksperiencë të re në Bundesligë.

Mbrojtësi 22-vjeçar ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me skuadrën e tij të re dhe është prezantuar sot si lojtari më i ri i Ingolstadt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.