Hair Zeqiri bëhet “menaxher” për Micin

0
SHPËRNDAJE

Ish mesfushori i Rizerspor Hair Zeqiri është bërë ndërmjetës për ish shokun e skuadrës tek Flamurtari .

Bëhet fjalë për mbrojtësin e Skënderbeut Gledi Mici që tashmë është në fokusin e Rizerspor , që ka dërguar dy menaxherë për të ndjekur nga afër Micin mbrëmjen e sotme ndaj Partizanit të Beogradit.

Zeqiri dhe Mici

S'KA KOMENTE

Comments are closed.