Hair Zeqiri pranë rikthimit te Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

 

 

Ndeshja e futbollit, Teuta-Flamurtari i Vlores, 1-1, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin Niko Dovana, ne Durres.

Pas një sezoni te Kukësi ku u aktivizuar në 33 ndeshje dhe arriti të shënonte 4 gola, Hair Zeqiri duket se do të rikthehet te Flamurtari. Mesfushori vlonjat është një nga objektivat e radhës së skuadrës së Stanislav Levit dhe me shumë mundësi mund të firmosë në ditët e ardhshme duke përforcuar mesfushën e skuadrës. Drejtuesit vlonjatë kanë menduar për Zeqirin sidomos pas problemeve që u panë në ndeshjen e parë kundër Teutës.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.