Hajduk Split interesohet për mbrojtësin e Kombëtares

0
SHPËRNDAJE

5e6a69fa2bd3f5034f8594db2fbc16de_L
Rrahmani

Trajneri i Hajduk Split, Marijan Pusnik, kërkon mbrojtës qendre dhe për këtë arsye dëshi-rat e tij janë Ante Majstorovic ose Amir Rrahmani që luan te Rnk e të njejtit qytet. Rrah-mani ka qenë një ndër lojtarët më të mirë të kampionatit kroat duke ngjallur interesim nga shumë klube me emër. Nëse Hajduk e dëshiron, duhet të paguaje 2 milion euro për të, thotë portali sportiv kroat SportCom.hr. Hajduk zuri vendin e tretë duke siguruar një vend në Europa League 2016-17.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.