Hasani te Neftçi Baku, thuajse e kryer

0
SHPËRNDAJE

edHEdon Hasani do të jetë me shumë mundësi largimi i radhës nga Kukësi. Mesfushori shkodran do të jetë pjesë e Netçit të Bakut, sipas asaj që bëhet e ditur nga mediat azere. Ai i ka rënë në sy ekipit nga Azerbaxhani kur luajti një miqësore me kukësianët dhe nga atëherë filluan kontaktet me lojtarin, aq sa duket se tashmë është arritur një akord mes palëve. Lëvizja me shumë mundësi do të realizohet zyrtarisht pasi Hasani të përfundojë impenjimin e Kupave të Europës me Kukësin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.