Hasi-Andelecht, rivendoset paqja për momentin (video)

0
SHPËRNDAJE

Anderlecht ka fituar bindshëm 3-0 ndaj Kortrijk duke rivendosur një paqe të brishtë me tifozët të cilët kohët e fundit kanë nisur të shprehin pakënaqësitë e tyre me trajnerin Besnik Hasi për rezultatet jo të mira.

Anderlecht është eliminuar nga Kupa e Belgjikës dhe ndodhet larg vendit të parë edhe pse duket se nuk do të ketë probleme të hyjë në play-off për titull.

Ndërkohe, klubi mbretëror vazhdon luftën edhe në Europa League por humbja në takimin e parë 3-1 në Donetsk ndaj Shakhtar e ka vënë në pikëpyetje të madhe vazhdimin për më tej.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.