Hasi ende shpreson te titulli kampion

0
SHPËRNDAJE

hasiMegjithë ulje ngritjet e mëdha gjatë këtij sezoni dhe me një valë të madhe kritikash sa herë ka lënë pikë në ndeshje që duhej ti kishte fituar, Besnik Hasi ende shpreson te titulli kampion, sidomos pas fitores 1-2 në fushën e Waregem. Ishte një fitore tejet e vështirë por po kaq me rëndësi dhe në kohën e duhur për Anderlecht dhe trajnerin gjakovar Besnik Hasi që tashmë është katër pikë larg Brugge të vendit të parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.