Hasi prek titullin, fitore e madhe ndaj Brugges (video)

0
SHPËRNDAJE

Si pa u ndjere, Besnik Hasi ka vazhduar me rezultatet pozitive duke gjetur nje vazhdimesi qe si rezultat e gjen Anderlecht vetem nje pike larg vendit te pare, Brugges, ekip ky qe u mund pikerisht nga “mbreteroret” me rezultatin 1-0. Ngelen shtate jave per tu luajtur dhe Anderlecht do ti ktheje viziten ekipit te Brugges ne mesin e majit. Titulli kampion eshte tashme nje trofe mese i arritshem nga trajneri gjakovar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.