Hasi “shkelqen” tek Olympiakos

0
SHPËRNDAJE

Besnik Hasi ka “shkëlqyer” ne pak kohe nën drejtimin e Olympiakos , pas eleminimit te Partizanit te Beogradite ne turin e tret , Hasi ka eleminuar tjeter skuader Rijeken ku me pare luanin Bekim Balaj e Odise Roshi.

Mbremjen e sotme te besuarite e Hasit kane fituar me rezultatine e ngushte 0-1 , duke siguar kalim ne grupe te Champions League pasi me pare kishin fituar ne Athinë 2-1 .

Ky eshte nje sukses i madh per Besnik Hasin duke pare dhe presionin qe kishte ai kur mori drejtimin e Olympiakos

S'KA KOMENTE

Comments are closed.