Haxho debuton në kampionatin maqedon

0
SHPËRNDAJE

12821475_1021112014612583_2635711344344819734_n
Haxho ne nje ndeshje ne kampionatin shqiptar

Pasi firmosi pak ditë më parë te ekipi shqiptar Renova e Xhepçishtit, skuadër që merr pjesë në kampionatin maqedon së bashku me ekipet e tjera shqiptare të Shkëndijës së Tetovës dhe FC Shkupit, portieri nga Shqipëria, Eglant Haxho ka debutuar në ndeshjen hapëse të kampionatit. Renova mori një barazim me vlera 1-1 jashtë fushe me Bregalnica, kjo falë golit të shënuar pak minuta nga fundi i takimit nga Visar Musliu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.