Hazard gëzon Hidinkun

0
SHPËRNDAJE

 

eden-hazardNjë lajm i mirë për trajnerin e Çelsit, Gus Hidink në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e sotme në jug të Anglisë kundër Burnemuthit. Tekniku holandez do të ketë përsëri të gatshëm mesfushorin Eden Hazard. Belgu ka lënë pas dëmtimin dhe është gati të zbresë në fushë nga minuta e parë. Por për këtë ndeshje Hidink do të vazhdojë të mos ketë të gatshëm kapitenin Xhon Terri i dëmtuar. Terri do të udhëtojë me ekipin, pavarësisht faktit se nuk do të jetë në gjendje të luajë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.