Herolind Shala tjetër gol me Liberec (Video)

0
SHPËRNDAJE

Herolind Shala
Herolind Shala
Legjionarët/ Herolind Shala duket në një formë të shkëlqyer në Çeki, dhe këtë gjë e tregoi edhe në ndeshjen e rradhës që Liberec fitoi ndaj ekipit të Pribram me rezultatin e thelle 3-0. Shala si gjithmon e nisi si titullar këte sfidë duke zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë, gjë që e konkretizoi edhe me golin e shënuar në këtë përballje. Sulmuesi shqiptar realizoi golin e tretë për ekipin e Liberec në minutën e 70′ të ndeshjes, duke vulosur edhe rezultatin përfundimtar të takimit. Herolind Shala doli nga loja në minutën e 81′ pasi u zëvëndësua nga trajneri i tij, por paraqitja e tij në fushë ishte për t’u lavdëruar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.