Higuain kërcënon tifozin

0
SHPËRNDAJE

Serie A/ Gonzalo Higuain duket se nuk po kalon një moment aspak të qetë në karrierën e tij tek Napoli. Gjatë pushimeve në Ibiza ai ka patur një përplasje me një tifoz. Pasi tifozi i ka kërkuar të bëjë një foto me të “Pipita” e ka refuzar, dhe më pas ai u shpreh: “Hajde pra, të paktën as penalltitë nuk di ti godasësh.”, por mori menjëherë aty për aty përgjigjen e lojtarit argjentinas që i tha: “Fshije videon se do të pres kokën.”
image

Higuain nuk po kalon aspak një moment të qetë, pasi edhe me kombëtaren e tij zhgënjeu në kupën e Amerikës. Tani sulmuesi po mendon largimh nga Napoli, por presidenti De Laurentis nuk po e lejon.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.