Higuain show, fiton Argjentina (Video)

0
SHPËRNDAJE

Ka qenë një gol spektakolar i Gonzalo Higuain ai që vendosi fatin e takimit në miqësoren mes Argjentinës dhe Hondurasit ndërsa Uruguaji mundi Trinadadin 3-1 falë një Cavani në formë të shkëlqyer. Ndeshjet e tjera miqësore ishin:

Ruanda – Senegal 0-2
Gabon – Mauritani 0-2
Meksikë – Paraguaj 1-0
Peru – El Salvador 3-1
ShBA – Bolivi 4-0
Guatemala – Armeni 1-7

S'KA KOMENTE

Comments are closed.