Histori tragjike përrallash

0
SHPËRNDAJE

John Terry dhe Kirstie Wilson
John Terry dhe Kirstie Wilson

Kirstie Wilson quhej vajza e cila kishte ëndërr të takonte kapitenin e Chelsea Terry,sepse ishte marrëzisht e dashuruar me të.

Dhe si në përralla ëndrra e saj u plotësua.

Por sipas mediave Britanike Wilson ka ndëruar jetë pasi vuante nga një sëmundje e pashërueshme.

Kapiteni John Terry është tronditur kur ka mësuar lajmin.

Ai menjëherë ka ngushulluar familjen e vajzës,por nga ana tjetër ka shprehur kënaqësinë që mundi tja plotësonte dëshirën,ta takonte dhe të fiksonin takimin në një foto.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.