Historia e qytetërimit botëror sipas dy tifozëve shqiptarë

0
SHPËRNDAJE

Dy tifozë shqiptar ka dhënë versionin e tyre në lidhje me historinë e qytetërimit botëror, teksa i dërguan minuta90.com dy foto, të cilat janë si më sipër dhe më poshtë.

Në një ushtrim për të plotësuar vendet bosh në librin e klasës së 11 të lëndës së historisë, ata kanë shfrenuar fantazinë duke lidhur historinë e Italinë fashiste dhe Partinë fashiste me futbollin.

Duke qenë se foto e mësipërme dhe mëposhtme nuk ka nevojë për shumë koment, na mbetet vetëm të përgëzojmë autorët anonim për sensin e humorit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.