Hoxha: E dija që do e prisja penalltinë, nuk jam i kënaqur nga loja

0
SHPËRNDAJE

alban-hoxhaAlban Hoxha, portieri i Kombëtares Shqiptare, pas ndeshjes me Izraelin, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Egi Duro, u shpreh se e dinte që do ta priste penalltinë dhe theksoi se nuk është i kënaqur nga loja.

Që kur hyra në fushë, hyra me besim për t’a pritur. Kisha edhe dëshirën. Pata edhe fat. Nuk jam i kënaqur se si shkoi loja.”

“Berisha e shtyu me kokë, dhe nuk e goditi. Fati i tij i keq ishte që e ndëshkoi me karton të kuq”.

“Nuk e takova portierin Berisha. Nuk e di çfarë ka ndodhur në dhomat e zhveshjes. Isha duke bërë testin antidoping dhe tani sapo u lirova”,-mbylli prononcimin e tij, portieri i Shqipërisë, Alban Hoxha. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.