Hoxha firmos tek Tomorri

0
SHPËRNDAJE

Tomorri ka berë sot afrimin e radhës në merkato teksa ka firmosur me mbrojtesin 23 vjecar Gezim Hoxha.

Hoxha ka qen dhe më parë pjes Tomorri , ku atë kohe Beratasit ungjiten në kategorin e parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.