Hoxha i ofrohet Napolit

0
SHPËRNDAJE

13346402_254400711585139_5240578951634601528_n
Alban Hoxha

Dukej në pamje të parë si një thashethem i rëndomtë vere por lajmi konfirmohet nga Massimo Balsamo i calcionews24. Portieri i Partizanit dhe Kombëtares sonë, pas interesimit nga Chievo i ofrohet edhe Napolit nga Football Agents Academy.

E gjithë kjo vjen me tu mësuar për një dëmtim të portierit Pepe Reina dhe personazhi kryesor i kualifikimit të Partizanit ndaj Ferencvarosi, Alban Hoxha, mund të jetë një kandidature e mirë. E vështirë gjithsesi, por jo e pamundur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.