Hoxha me “valixhe” në duar

0
SHPËRNDAJE

Alban Hoxha
Alban Hoxha

Destinacioni i Alban Hoxhës pritet të jetë Turqia, dhe pikërisht Gaziantepspori, i cili është lakuar gjatë këtyre ditëve ne media.

Sipas mediave turke, portieri i Partizanit pritet të firmosë javën e ardhme me klubin turk. Nga ky transferim pritet që edhe “demat” të përfitojnë një shumë “të majme” financiare.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.