Hugo firmos në Brazil/ Sa shpejtë iku dëmtimi…

0
SHPËRNDAJE

almeidaSulmues 30-vjecar Hugo Almeida, i cili u largua pak kohë më parë nga skuadra e Tiranës, tashmë ka firmosur në brazil tek skuadra e Sao Caetano. Ai u largua nga Tirana me preteksin e një dëmtimi, por teksa e shikon të firmosi në Brazil, në një skuadër që nuk është aspak anonime në kategorinë e saj, dyshimet janë të shumta se nuk ka qenë dëmtimi shkaku i “divorcit” të parakohshëm. Por misteri i tij mund të jetë i lidhur për arsye financiare.

hugo (2)Almedia u largua një herë në fillim, më pas cuditërisht u rikthye sërish në skuadër, por herën e dytë s’pati më kthim pas dhe sulmuesi vendosi përfundimisht të shkoj në brazil.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.