Hulk pranë kalimit në Superligën kineze (video)

0
SHPËRNDAJE

Shanghai SIPG është në krizë dhe trajneri i saj, i njohuri Sven Goran Eriksson, sheh shpëtimin te braziliani Hulk që pritet të lërë rusët e Zenit Petersburg pas plot katër edicionesh. Madje thuhet se është rënë dakort edhe për shifrat e tranferimit që shkojnë deri në 55 milionë euro. Kohët e fundit është investuar shumë në futbollin kinez duke afruar edhe shumë emra të njohur të futbollit botëror.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.