Humbje dhe nervozizëm për Gjasulën

0
SHPËRNDAJE

Jurgen Gjasula
Jurgen Gjasula

Legjionarët/ Jurgen Gjasula vijon të mos jetë i qetë në Gjermani teksa po kalon një krije në marrëdhëniet e tij me Greuther Furth. Mesfushori shqiptar ka qenë titullar në humbjen që ekipi i tij pësoi ditën e sotme, duke treguar edhe njëherë se nuk po kalon një periudhë të mirë. Greuther Furth u mposht në shtëpi me rezultatin 0-2 nga Heidenheim, teksa Gjasula në minutën e 31′ u ndëshkua edhe me karton të verdhë. Mesa duker largimi nga skuadra gjermane në fund të sezonit, duket i pashmangshëm për ish lojtarin e Kombëtares kuqezi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.