Humbje për Kombëtaren U17

0
SHPËRNDAJE

?????????????
?????????????

Kombëtarja U-17 e drejtuar nga trajneri Xhemal Mustedanagic ka humbur ndeshjen e tretë të turneut “Kupa e Presidentit të Kazakistanit”, me rezultatin 1-0 përballë vendasve të Kazakistanit. Takimi është luajtur në orën 17.30 ne qytetin e Shimkentit. Renditja e grupit tonë është si mëposhtë:

Kazakistan  9 pikë
Shqipëria    4 pikë
Kirgistan     3 pikë
Cruseiro      1 pikë

Shqipëria në daten 12 gusht do të luajë ndeshjen e fundit për vendin e tretë dhe të katërt të këtij turneu/fshf.org

S'KA KOMENTE

Comments are closed.