Humbje tenistike për Shalën në Turqi

0
SHPËRNDAJE

Herolind Shala

Herolind Shala dhe Kasimpasa kanë përjetuar një humbje të rënd në Kupën e Turqisë. Shifrat 1-6 janë regjistruar ndaj Rizesporit. Ndeshja e vlefshme për Kupën e Shqipërisë, u dominua nga miqtë. Shala ishte në fushë gjatë të gjithë lojës, por duke marrë një humbje të rënd së bashku me shokët e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.